Оптимізувати чи не оптимізувати?

3677

Поговоримо на дуже пікантну тему: «Оптимізація податків». Більшості підприємств у своїй діяльності приходиться використвувати механізм оптиізації податків, щоб уникнути збитків, що, в вою чергу, приведе до більш ефективного ведення справи!

То як скористатися отимізацією, щоб вона була безпечною для підприємства? Одразу скажемо, що більш лояльно відносяться в фіскали до оптимізації податку на прибуток, проте вони не люблять в обліку страхові послуги, тож радимо ними не зловживати. А ось інші послуги, особливо ті, що реально можна пов’язати з підприємницькою діяльністю, радимо використовати. Це можуть бути послуги по створенню та майбутній підтримці сайту компанії, якщо в штаті немає юриста чи бухгалтера, то можна замовити такі послуги. В залежності від діяльності компанії може бути багато інших послуг, що будуть актуальні…

Тепер перейдемо до більш корумпованого податку — ПДВ! З оптимізацію ПДВ все дуже складно, адже якщо користуватись  послугами «сірих» компаній, то це може бути ризиковано, як бачимо з досвіду минулих років, при зміні політичних сил в країні, змінюється й відношення до тих чи інших конвертаційних центрів, то ж якщо Вам в діяльності без них ніяк не обійтись, то будьте готові, що оплачувати зекономлені податки все ж прийдеться. Але можна скористатись послугами платників єдиного податку+ ПДВ (3 група). Вони будуть гарною заміною конверт центрів. Ще можуть допомогти «дружні» контрагенти, в яких за звітний період є запас податкового кредиту. Керівництво компаній завжди зможе знайти спільну мову один з одним. Тобто, в одному періоді виписується податкова наклдана, в іншому все коригуємо за допомогою розрахунків коригування, проте бажано, щоб раніше між підприємствами були взаємовідносини.

Як детально це зробити на практиці радимо звернутись за наступним номером:  (050) 075-77-83.

Сподіваємось, що ми були Вам корисні.