Який податковий (звітний) період вважається останнім для ФОП платника єдиного податку у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності?

1052

Який податковий (звітний) період вважається останнім для ФОП платника єдиного податку у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності?

Відповідно до п. 294.6 ст. 294 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.